Naši lidé

FSG Group je dynamicky se rozvíjející společností, která disponuje početným týmem špičkových konzultantů s nejrůznější odbornou specializací. Základem kvality našich služeb jsou prvotřídní odborníci, které intenzivně podporujeme v rozvíjení jejich vědomostí a dovedností. Jsme přesvědčeni, že naši zaměstnanci usilují o co nejlepší uplatnění svého potenciálu, a my se jim k tomu snažíme vytvářet ty nejlepší podmínky. Čím lepší budou naši lidé, tím lepší budou poradenské služby, které poskytujeme. Respektujeme jejich zkušenosti a dovednosti a důvěřujeme jim.

 

Ing. Jakub Šteinfeld – vedoucí partner

auditor, daňový poradce

Jakub Šteinfeld je vedoucím partnerem a spoluzakladatelem společnosti FSG Group. Je absolventem Fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze. Od roku 2004 je členem Komory daňových poradců a od roku 2005 je členem Komory auditorů. Jeho profesní specializací je zejména oblast procesního daňového práva a zavádění nových technologií do oblasti zpracování účetních dat. Je rovněž autorem publikace zaměřené na daňovou a účetní problematiku zaměstnaneckých výhod. V rámci skupiny FSG Group je odpovědný za divizi účetních služeb a je řídícím partnerem pražské kanceláře.

Jakub Šteinfeld dohlíží na účetnictví a controlling, které v rámci skupiny FSG zajišťuje firma FSG Svoboda Šteinfeld, s. r. o.

Ing. Jakub Šteinfeld
 

Ing. Dušan Svoboda – vedoucí partner

daňový poradce

Dušan Svoboda je vedoucím partnerem a spoluzakladatelem společnosti FSG Group. Je absolventem Podnikohospodářské fakulty VŠE v Praze, hlavní specializace podniková ekonomika. Problematikou daní a účetnictví se zabývá od roku 1996, v roce 1998 se stal členem Komory daňových poradců. V rámci společnosti FSG Group je odpovědný za dlouhodobou strategii, marketing a business development.

Ing. Dušan Svoboda
 

Ing. Pavel Průdek – partner

daňový poradce, soudní znalec

Pavel Průdek je partnerem společnosti FSG Group odpovědným za divizi daňového a transakčního poradenství. Je absolventem VUT Brno a PSG  na VŠE v Bratislavě. Od roku 1992 je členem Komory auditorů a od roku 2000 je členem Komory daňových poradců. V únoru 1999 byl zapsán Krajským soudem v Brně jako soudní znalec pro obor ekonomika, odvětví účetní evidence, pro obor kybernetika, odvětví výpočetní technika se specializací účetní software a v říjnu 2001 pro obor ekonomika, odvětví ceny a odhady se specializací oceňování podniků. Jeho profesní specializací je zejména audit účetního software a kapitálové transformace holdingových struktur.

Pavel Průdek dohlíží na daňové služby, které v rámci skupiny FSG Group zajišťuje firma FSG Finaudit, s.r.o.

FSG_PARTNERS_03
 

Ing. Hana Juráňová – partner

auditorka, daňová poradkyně

Hana Juráňová je partnerem společnosti FSG Group. Odpovídá za řízení kanceláře v Olomouci. Je absolventkou technické kybernetiky Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií VUT Brno. V managementu auditorských firem pracuje od roku 1993. Je specialistkou na vnitropodnikové účetnictví a daňovou problematiku holdingových firem. Je držitelkou certifikace účetního znalce II. stupně. Od roku 1993 je členkou Komory daňových poradců a od roku 2003 je členkou Komory auditorů ČR.

FSG_PARTNERS_04
 

Mgr. Oldřich Mrkos – partner

daňový poradce

Oldřich Mrkos je partnerem společnosti FSG Group odpovědným za divizi auditorských služeb a řízení kanceláře v Brně. Je absolventem Podnikatelské fakulty VUT Brno. Od roku 2006 je členem Komory daňových poradců. Jeho profesní specializací je zejména daňová problematika právnických a fyzických osob a audit účetních závěrek konsolidovaných celků.

Oldřich Mrkos dohlíží na auditorské služby, které v rámci skupiny FSG Group zajišťuje firma FSG Finaudit, s. r. o.

FSG_PARTNERS_05