IMG_6728

Velikonoční setkání s klienty

4. dubna 2012

Abychom si připomněli svátky dějin dávno minulých, a přece tolik aktuálních, oslavili jsme příchod Velikonoc opět v prostorách kláštera Křižovníků s červenou hvězdou v Národní bance vín. Na neformálním večírku s klienty, který proběhl 3. dubna 2012, jsme si přiťukli lahodnými moravskými víny z rodinného vinařství Beneš a přivítali tak přicházející jaro, další úspěšné období tohoto roku.  

 
Portfolio_FSG

Tištěné portfolio FSG

17. února 2012

Na začátku roku 2012 jsme představili tištěné portfolio skupiny FSG Partners. Jeho příprava dopadla výborně, a to díky píli a zkušenostem lidí, kteří i ve světě moderních technologií nezanevřeli na ruční práci a těší se ze zakázek, jakou byla právě tato. Věříme, že i naši klienti portfolio ocení; odráží se v něm náš respekt a obdiv k samotnému umění polygrafie, rukodělnému zpracování a v neposlední řadě k uměleckým fotografiím Vladimíra Židlického.

 
Víno z vinařství Beneš, Rulandské šedé

Vinařství Beneš

8. února 2012

Chceme-li potěšit naše obchodní partnery a klienty, víme, na koho se obrátit. S Jaroslavem a Romanem Benešovými, majitely rodinného vinařství Beneš, spolupracujeme s radostí. Jsme přesvědčeni, že právě jejich víno z moravských Hrušek je jedním z nejlepších na našem trhu. Spojuje chuť výborného moravského vína, tradici provozování hruškovských vinných sklepů, lásku vinařů a nás k prvotřídnímu vínu.

 
Výstava Uherské Hradiště

Monografie V. Židlického

28. ledna 2012

Podporujeme umění a jeho vývoj v dnešním uspěchaném světě. Snažíme se tak přispět k rozvoji duševního bohatství společnosti. Zalíbila se nám díla významného českého fotografa a výtvarníka Vladimíra Židlického a proto jsme hrdí, že jsme se stali jeho hlavním podporovatelem. Výsledek společného úsilí jste mohli shlédnout na jeho výstavách například v Antverpách a Bratislavě.